Až v květnu 2021 -  poznávací zájezd na Madeiru

za 32 900,-Kč
 

Video

Foto viz.
fotogalerie

 

 

 

Se seminářem 
- Ajurvédská praxe, masáže a meditace

8.5. 2021 - do 15.5 2021

Vydejte se s námi,  s kvalifikovaným českým průvodcem na cestu po ostrově věčného jara,  ostrově sopečného původu v atlantickém oceánu, plného květů a  vavřínových pralesů.  Rozeklané útesy s mimózami, orchideje a anturie nejen na tržištích a v květináčích, ale jako divoce rostoucí vegetace vyšších poloh láká milovníky přírody z celého světa. 
Zapomeňte na slunění a hodinové koupání v moři, zde se jedná o Madeiru!  Malý ostrov, který si turisty podmaňuje nádhernou divokou přírodou, volnějšími i drsnějšími výšlapy po horách a také svým vínem.

Můžete spatřit  původní barevné trojúhelníkové domečky v Santaně, kam byste ubytovali skřítky, slaměné střechy vesnic, kam vás mohou přivést cestičky podél zavlažovacích kanálů – levad, kterých je na Madeiře více než neuvěřitelných 2000 Km , úchvatné botanické zahrady nad hlavním “fenyklovým“ městem Funchalem,  stařenky nabízející cípaté kulichy a ponča z ovčí vlny… 
 
Na naší cestě tímto magickým ostrovem se setkáme s drsnou vulkanickou krajinou, výhledy z jedněch z nejvyšších vyhlídkových míst Evropy a také nádhernými stezkami kolem Levád. Kontrastem k drsným útesům a divokému oceánu bude meditační program, který nás zavede do zákoutí naší duše a provede nás teorií i praxí ajurvédských masáži.

 Vítejte v zelené zahradě (tak trochu) ztracené v Atlantiku!!!

Ajurvéda s Vladimírem Mazalem
 
Pan Vladimír Mazal je zkušený lektor. K ajurvédě se dostal přes orientální medicínu z Číny, Kazachstánu, Indie a Tibetu. Postupně pronikal do podstaty ájurvédské medicíny, jako celostní a všeobsahující vědy - vědy o životě. Pod vedením Govindy Rajpota, spolu s průběžnou praxí, v mezinárodním ájurvédském centru Tapovan ve Francii, se od roku 2005 začal plně profesně věnovat ájurvédě, ájurvédským dátásnéhan masážím, tak, jak je učili učitelé z indického Rádžastánu. V roce 2008 si založil vlastní centrum zaměřené na potřeby ajurvédské medicíny v překrásném prostředí Českého Ráje. V rámci pobytu nás čeká nejenom poznání našeho těla a seznámení s ajurvédskými principy, ale také nauka rehabilitačních cviků a psychických přístupů a teorie a praxe ajurvédských masáží.
Více informací o panu Mazalovi najdete zde: https://www.ajurveda.top/

Cena:

32 900,- Kc za osobu

Cena zahrnuje
Zpáteční letenku Praha – Madeira – Praha
Veškerý transport
Ubytování v krásné vile Casas de Levada  se zahradou  - 7 nocí s bohatou snídaní,  z které  je možnost si vzít i něco na denní cestování
Vstupné
Meditační bloky, kurzy ajurvédských masáží s p. Mazalem
Individuální konzultaci s p. Mazalem 
Česky mluvící průvodkyni po celou dobu cesty, na všech každodenních poznávacích výletech po ostrově
Veškerý servis CK
Zákonné pojištění CK
 
Cena nezahrnuje
 
Soukromé cestovní pojištění
Příplatek za ubytování v pokoji pro jednu osobu
Program mimo uvedeného
Jídlo mimo uvedeného
 


 

Pořádající:
Mandala Adventures CK

Lidická 6
150 00, Praha
přihlášky a další informace na
www.ckmandala.cz