o firmě

Aktuální nabídku kosmetiky najdete na e-shopu

 

Bylinné prášky

Mysteri bath bylinný prášek s minerály

 

 


Mysteri bath bylinný prášek s minerály Tarika Akné

 


Kosmetika

Ájurvédská koupelová sůl

KRÉMY A OLEJE

Krém Kumkumadi Lepana

 


 

Hesh vlasový olej Brahmi Amla

Hesh vlasový olej Neem

Hesh vlasový olej Shikakai Herbal

 Sidhalepa oil

 


 

Tarika olej na dásně

 


 

RŮŽOVÁ VODA

180 ml
V lékařství se používá podobně jako destilovaná desinfekční voda a na očištění citlivých míst na periferiích těla. Podobně v kosmetice se objevuje buď samostatně jako pleťové tonikum nebo jako součást  čistících  a  pleťových vod a krémů.  V kuchyni je vhodná zejména do sladkostí a nápojů, např. do lasí a ovocných salátů

 

 


ŠAMPONY


Visaka

 Whenever-Big body

 


Neemový bylinný šampon

200 ml
Zanechává vlasy jemné, chrání proti škodlivým vlivům, napomáhá proti lupům.
Kombinace bylin Amla,, henna, tulsi, pískavice a rozmarýnového oleje, obohacená o neeem.

 


TUŽKA NA OČNÍ LINKY
Kadžal

Kadžal se vyrábí­ namočení­m a následným spálení­m bylin v ghí­. Saze vznikají­cí­ z tohoto ohně jsou zachyceny a poté zpracovávány. Vzniká černá, barvicí­ mast. Jednou z významných bylin je aloe vera. V Indii má vše, tedy i líčení­, své zdravotní­ opodstatnění­. Proto vznikl i kadžal. Podle ájurvédy souvisí­ oči s ohněm. Podle terapie barev se oheň kombinuje s červenou nebo oranžovou, přičemž črná dává očí­m důraz a kontrast.Užití­ kadžalu je stejně jako u nás známé oční­ linky.Ihned po aplikaci se na kratičkou chví­li dostaví­ štiplavý pocit, oči začnou slzet, tí­m se pročistí­ a uleví­ se jim.

 

 

 


Kekulu dětské

70 g
Zvláčňující ajurvédské dětské mýdlo k péči o jemnou pokožku. Zmírňuje vysychání a zarudnutí pokožky. Zjemňuje drsnou pokožku v oblastech kolena a lokte. Zmírňuje pálení a pupínky na dětské kůži. Dětské mýdlo Kekulu je vhodné pro všechny věkové kategorie. Kekulu mýdlo nevysušuje kůži má příjemně jasmínovou vůni a je vhodné i na problémovou pokožku. Mýdlo obsahuje unikátní složení bylin a olejů, které působí jak desinfekčním tak zklidňujícím účinkem na vaši kůži.
• Čistí, zjemňuje a nevysušuje kůži. 
• Zmírňuje kožní potíže a bolest dětské muskulatury. 
• Zmírňuje pálení a pupínky na dětské kůži. 
• Zjemňuje drsnou pokožku v oblastech kolen a lokte.
• Mýdlo je vhodné pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pleti.
Složení:
TallowCoconut oil, Sodium Hydroxide ,Glycerine,Mollugo cerviana, Kokoona ceylanica, Jasminum grandiflorum, Santalum album, Ruta graveolens.

 


Peelingové Banwelgeta


Santálové tradiční ájurvédské

Je bez živočišných složek,  k výrobě  se použí­vá léčivý olej ze santálového stromu. Tento olej se při kontaktu s kůží dostává do těla a aroma působí­ při dýchání­ kůží­ a nosem velice rychle na mysl. Proto se santálový olej v ájurvédě doporučuje k výrobě mýdel jako ten nejlepší­.
Pro uchování "sondarja" tj. ženské kvality nebo také přitažlivosti. Sondarja, jež přitahuje muže, tvar, lesk, dotek, ozdoby, zrak , řeč, a to nejdůležitější­ vůni těla. Mýdlo je velice jemné s nevtíravou vůní­ a je vhodná pro nejjemnější­ pleť. 

Podle ájurvédy snižuje santálový olej hodnotu pitt a významně pomáhá při léčení­ nemocí­ kůže, zmí­rňuje svědění­ a záněty kůže a při akné má antiseptické účinky. Mýdlo obsahuje santálový olej, který je silně aromatický a má antiseptické účinky. Použává se při léčení­ ekzémů a působí­ jako regulátor vylučovacích funkcí­ v těle. Pří­znivě působí­ při léčení­ hemeroidů.


 

Visaka, šamponové mýdlo

 


 

ZUBNÍ PASTY

Kekulu, dětská


 

 


Neemová Sahul

100 ml

Neemová zubní pasta s antibakteriálním účinkem pro kompletní péči. 
Vyrobena podle originální receptury. Bez živočišných přísad, barviv a konzervačních látek. Posiluje, osvěžuje a chrání zuby. 
Bez fluoridu. 
Obsahuje bylinu Neem, známou svým antibakteriálním působením a přírodní esenciální oleje. 
Pravidelné čistění Neem zubní pastou pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu, v odstraňování zubního kamene a v péči o zdravé zuby a dásně. 
Složení: 
Calcium Carbonate, Aqua (distilled water), Glycerol (from Edible Oil), Neem Extract, Natural

 Sumudu

75g
Výrobce  SIDDHALEPA-SRI LANKA
zubní pasta, vhodná na den. Unikátní složení z bylinných olejů dle starých receptur ájurvédské medicíny. 
Tato pasta obsahuje ingredience bylinných olejů a je jako SUPIRIVICKY pasta čistě přírodní bez mentolu a fluoru, díky čemuž  pomáhá zlepšovat hygienu ústní dutiny, zpevňuje dásně, snižuje jejich krvácivost,zmírňuje bolest a přecitlivělo


 Supirivicky

75g
Výrobce  SIDDHALEPA-SRI LANKA
Tato pasta obsahuje 10 bylinnýách ingrediencí 
DÍKY NIMŽ REGENERUJE A OCHRAŇUJE DÁSNĚ, CHRÁNÍ ÚSTNÍ DUTINU PŘED ŠKODLIVÝMI MIKROBY,Zabraňuje TVORBĚ ZUBNÍHO KAMENE A PLAKU, PŘIROZENÝM ZPŮSOBEM CHRÁNÍ A OŠETŘUJE ZUBNÍ SKLOVINU.
 


 

Paras- ájurvédský zubní prášek

25g
Bylinný zubní prášek založený na receptuře z bylin, kořenů a kůry, z nichž každý byl užíván po staletí v Indii pro ústní hygienu a zdraví. Pravidelné používání , pomáhá odstranit zažloutnutí chrupu a znečištění. Posiluje dásně a čistí ústní dutinu a dech.Je vysoce účinný jako prevence  před paradentozou,  i má hojivé účinky  při paradentoze.Neměli by jsme toto zánětlivé onemocnění podceňovat. Vzhledem k tomu, že je to poměrně rozsáhlý zánět v našem těle, ovlivňuje negativně i kardiovaskulární problémy  a podílí se kromě dalších problémů ,též na onemocnění cukrovkou .Vzhledem k přírodnímu bělícímu účinku, doporučujeme  zejména kuřákům.
Použití: po vyčištění zubů aplikujte prášek měkkým kartáčkem a masírujte dásně po dobu dvou minut, po cca 5 minutách vypláchněte vodou.
Vyrobeno z 20 ti druhů bylin , bez přídavku cukru.
Tato tisíce lety ověřená receptura nebyla do své účinnosti dosud ničím lepším překonána.